Як розраховуватимуть плату для операторів телекомунікацій за доступ до «чужих» кабелів
Рубрики

Як ми вже повідомляли, Уряд затвердив правила надання доступу до інфраструктури кабельної каналізації електрозв'язку. Правила встановлюють порядок отримання доступу операторам, провайдерам телекомунікацій до інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку, що належить власникам (володільцям), які не є операторами чи провайдерами телекомунікацій. Такий доступ їм необхідний для надання або отримання телекомунікаційних послуг.

Наданий доступ замовник оплачує згідно з договором доступу відповідно до методики. І ось НКРЗІ затвердила Методику визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв'язку.

За нею плата за доступ може складатися з одноразової та/або періодичної плати.

Одноразовою платою за доступ до елементів інфраструктури ККЕ є плата за розроблення та видачу технічних умов із доступу. Періодичною ж є плата за доступ, що відшкодовує додаткові витрати власника на утримання елементів інфраструктури. Остання встановлюється виключно за наявності таких додаткових витрат власника. Наприклад:

  • витрати, пов'язані з придбанням та використанням матеріалів, запасних частин, комплектувальних виробів та інших матеріалів, необхідних для забезпечення доступу замовників до елементів інфраструктури;
  • витрати на оплату праці персоналу, безпосередньо задіяного в наданні доступу замовників до елементів інфраструктури;
  • інші витрати, які можуть бути безпосередньо віднесені до надання доступу замовників до елементів інфраструктури.

Рішення НКРЗІ «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв'язку» від 10.04.18 р. № 203

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати