• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • Як визначаються критерії ознак підробки документів, які подаються контролюючому органу під час переміщення товарів та транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України?
Як визначаються критерії ознак підробки документів, які подаються контролюючому органу під час переміщення товарів та транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України?
Рубрики
06.09.2019 | 15:28
175 0

Відповідно до ч.2 п. 6 постанови Пленуму Верховного Суду України від 03.06.2005 № 8 «Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил» підробленими треба вважати як фальшиві документи, так і справжні, до яких внесено неправдиві відомості чи окремі зміни, що перекручують зміст інформації щодо фактів, які ними посвідчуються, а також документи з підробленими підписами, відбитками печаток та штампів.

Висновок про підробку документу може бути одержаний за результатами проведення відповідної експертизи. Проте, ч.3 ст. 53 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями (далі – МКУ) визначено, що достатньою умовою для запиту додаткових документів є виявлення в наданих документах ознак підробки. Контролюючий орган може дійти висновку про наявність ознак підробки тільки за результатом візуальної перевірки документів, які відповідно до ст. 335 МКУ подаються контролюючому органу під час переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати