• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • Як заповнюється розділ 10 «Головний бухгалтер» заяви за ф. № 1-ОПП, якщо бухгалтерський облік підприємства ведеться аудиторською фірмою на підставі договору про надання бухгалтерських послуг (аутсорсинг)
Як заповнюється розділ 10 «Головний бухгалтер» заяви за ф. № 1-ОПП, якщо бухгалтерський облік підприємства ведеться аудиторською фірмою на підставі договору про надання бухгалтерських послуг (аутсорсинг)
Рубрики
08.10.2021 | 16:00
156 0

Як заповнюється розділ 10 «Головний бухгалтер» заяви за ф. № 1-ОПП, якщо бухгалтерський облік підприємства ведеться аудиторською фірмою на підставі договору про надання бухгалтерських послуг (аутсорсинг), у якому зазначено прізвище, ім’я, по батькові представника цієї фірми, як відповідального за ведення та подання фінансової та податкової звітності?

 Відповідно до п. 66.4 ст. 66 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями платники податків – юридичні особи та їх відокремлені підрозділи зобов’язані подати контролюючому органу відомості стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку юридичної особи, її відокремлених підрозділів, у 10-денний строк з дня взяття на облік чи виникнення змін у облікових даних платників податків, шляхом подання заяви у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Пунктом 9.3 розд. IX Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами і доповненнями, передбачено, що відомості про взяття на облік чи виникнення змін у облікових даних платників податків, подаються до контролюючих органів шляхом подання заяви (для юридичних осіб та відокремлених підрозділів) за ф. № 1-ОПП (далі – заява за ф. 1-ОПП) з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку». При цьому заповнюються розділи 1, 2, 4 та 10 заяви за ф. № 1-ОПП.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати