Як змінилася форма Звіту неприбутківців
Рубрики

ДФСУ нагадала про оновлення форми Звіту неприбутківців.

Так, з 20.06.17 р. запрацювали зміни до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, затвердженого наказом Мінфіну України від 17.06.16 р. № 553. Оновлену форму такого Звіту ухвалив наказ Мінфіну України від 28.04.17 р. № 469.

Зокрема, податківці наголосили на таких змінах.

1. Інформація про дату та номер Рішення про включення неприбуткової організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій (рядок 7), а також ознака неприбутковості (рядок 8) є обов'язковими реквізитами форми Звіту. А тому в цих рядках слід зазначати дату та номер останнього рішення податківців про включення, повторне включення неприбуткової організації до Реєстру та присвоєння або зміну ознаки неприбутковості.

2. Порівняно з попередньою формою Звіту рядок 2 «Звітний (податковий) період 20__ року» та рядок 3 «Звітний (податковий) період, що уточнюється 20__ року» вступної частини нової форми Звіту передбачають лише два звітні (податкові) періоди: рік та місяць.

3. Основна частина нової форми Звіту викладена в новій редакції та складається з двох частин.

Частину I Звіту заповнюють усі неприбуткові організації незалежно від того, дотримали вони вимоги, визначені п. 133.4 ПКУ, чи ні. При цьому формування доходів та видатків, які відображають у Звіті, здійснюють за правилами бухгалтерського обліку, тобто в момент їх виникнення незалежно від дати надходження або сплати коштів.

Частина II Звіту передбачена для розрахунку податкового зобов'язання з податку на прибуток підприємств та заповнюється лише неприбутковими організаціями, які не дотримались вимог, визначених п. 133.4 ПКУ.

4. У новій формі Звіту інформацію про обов'язкові додатки у вигляді фінансової звітності відображають у блоці «Наявність додатків» та проставляють позначку в полі «ФЗ6».

Лист ДФСУ «Про затвердження змін до форми Звіту
про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації»
від 19.07.17 р. № 19001/7/99-99-15-02-01-17.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати