Які юридичні особи не можуть бути платниками єдиного податку ІІІ групи?
Рубрики
10.04.2019 | 13:15
80 0

Головне управління ДФС у Миколаївській області інформує, що згідно з нормами пп.3 п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до платників єдиного податку, які відносяться до ІІІ групи, належать юридичні особи – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5 млн. гривень.

При цьому пп.291.5.1 п.291.5 ст.291 ПКУ встановлено, що не можуть бути платниками єдиного податку ІІІ групи суб’єкти господарювання (юридичні особи), які здійснюють:

- діяльність з організації, проведення азартних ігор, лотерей (крім розповсюдження лотерей), парі (букмекерське парі, парі тоталізатора);

- обмін іноземної валюти;

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати