Які податкові наслідки виникають у дистриб'ютора, який отримав гарантійний платіж від дилера
Рубрики
19.06.2018 | 09:03

Контролери роз'яснили податкові наслідки у ситуації, коли дистриб’ютор отримує від дилера гарантійний платіж як залог для виконання умов угоди.

Так, якщо дистриб'ютор отримує такий платіж лише для гарантії того, що дилер виконає свої зобов'язання, після чого кошти йому будуть повернуті, ПДВ-зобов'язань у дистриб'ютора не виникає.

Але якщо через деякий час цей гарантійний платіж зараховують як оплату за товари/послуги, на цю дату дистриб’ютор нараховує податкові зобов’язання з ПДВ. А дилер своєю чергою формує податковий кредит за умови реєстрації податкової накладної ЄРПН.

Щодо податково-прибуткових наслідків, то тут дистриб’ютор орієнтується винятково на бухоблік. Адже ПКУ не містить коригувальних різниць щодо отримання гарантійних платежів.

ІПК ДФСУ  «Щодо порядку оподаткування ПДВ та податком на прибуток операцій з отримання товариством коштів у вигляді забезпечувального (гарантійного) платежу» від 01.06.18 р. № 2412/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

У християнстві в ранні століття білі троянди символізували Діву Марію, а п’ять рожевих пелюсток ототожнювалися з п’ятьми ранами Христа.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати