Якщо запізнилися з реєстрацією ПН через скасування ключів ЕЦП — вас усе рівно можуть оштрафувати
Рубрики
11.01.2018 | 13:02
506 0 ПДВ

Податківці не готові до жодних послаблень щодо несвоєчасної реєстрації податкових накладних, навіть якщо це сталося з незалежних від платника ПДВ причин. Зокрема — у разі скасування ключів електронних цифрових підписів через несанкціонований доступ до них сторонніх осіб.

Фіскали відповіли платнику податків, що це не звільняє його від відповідальності: «…нормами ПКУ не передбачено будь-яких виключень для окремих платників податку при застосуванні контролюючим органом штрафних санкцій за порушення строків реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування в ЄРПН, у тому числі і у випадку виникнення у платника податку ситуації із скасуванням ключів електронних цифрових підписів за заявою платника податку у зв'язку із несанкціонованим доступом до таких ключів з боку сторонніх осіб».

На жаль, контролери не пояснили, як саме в такому разі платнику ПДВ реалізувати обов’язок щодо реєстрації податкової накладної.

 ІПК ДФСУ «Про порядок застосування штрафних санкцій за порушення строку реєстрації в ЄРПН податкових накладних» від 29.12.17 р. № 3220/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати