• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • Яку інформацію податковий агент вказує в розділі І додатка 4ДФ до Розрахунку стосовно фізичної особи, яка мала відмітку в паспорті щодо відмови від прийняття РНОКПП, та надала довідку про отримання РНОКПП, однак не у першому місяці звітного кварталу?
Яку інформацію податковий агент вказує в розділі І додатка 4ДФ до Розрахунку стосовно фізичної особи, яка мала відмітку в паспорті щодо відмови від прийняття РНОКПП, та надала довідку про отримання РНОКПП, однак не у першому місяці звітного кварталу?
Рубрики
23.06.2022 | 18:00
50 0

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що податковий агент у Розрахунку за звітний квартал в усіх місяцях, за які формуються додатки 4ДФ в графі 2 рядка 06 розд. І вказує реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи, оскільки на дату подання Розрахунку в окремому реєстрі Державного реєстру така особа обліковується за РНОКПП, а попередньо внесену відмітку анульовано.

Нагадаємо, відповідно до п.п. 70.12.1 п. 70.12 ст. 70 Податкового кодексу України реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) використовується органами державної влади та органами місцевого самоврядування, юридичними особами незалежно від організаційно-правових форм, включаючи установи Національного банку України, банки та інші фінансові установи, біржі, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, фізичними особами – підприємцями, а також фізичними особами в усіх документах, які містять інформацію про об’єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків у разі виплати доходів, з яких утримуються податки згідно із законодавством України.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

 

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати