Яку роботу вважати сумісництвом на держпідприємствах за умови нарахування доплати до мінзарплати
Рубрики

Мінсоцполітики роз'яснило на прикладах, як держпідприємствам застосовувати пункт 11 додатка до Положення № 43*, якщо працівник отримує доплату до мінзарплати.

Нагадаємо: цей пункт встановлює, що не є сумісництвом інша робота, яка виконується в тому разі, коли на основній роботі працівник працює неповний робочий день і відповідно до цього отримує неповний оклад (ставку), якщо оплата його праці по основній та іншій роботі не перевищує повного окладу (ставки) за основним місцем роботи.

Отже, Мінсоцполітики наводить такі приклади.

Приклад 1. Оклад працівника за основним місцем роботи становить 7000 грн, а за іншим місцем роботи — 2500 грн, та він працює на 0,5 ставки і за основним, і за іншим місцем роботи. Тоді нарахована йому зарплата за основним місцем роботи становитиме 3500 грн, а за іншим — 1862 грн (оплата за окладом 1250 грн + доплата до мінзарплати 612 грн). У такому разі оплата його праці по основній та іншій роботі не перевищує повного окладу за основним місцем роботи. Отже, зазначена робота не є сумісництвом.

Приклад 2. Оклад працівника за основним місцем роботи становить 3500 грн, а за іншим місцем роботи — 2500 грн, та він працює на 0,5 ставки і за основним, і за іншим місцем роботи. Тоді нарахована йому зарплата за основним місцем роботи становитиме 1862 грн і за іншим — 1862 грн (оплата за окладом 1250 грн + доплата до мінзарплати 612 грн). Оскільки оплата його праці за основною та іншою роботою перевищує повний оклад за основним місцем роботи, то зазначена робота є сумісництвом.

Від редакції газети «Все про бухгалтерський облік» підсумуємо: якщо оклад працівника держпідприємства за основним місцем роботи менший ніж мінімальна зарплата (наразі — 3723 грн), загальна сума отриманого доходу за двома місцями роботи з урахуванням доплати до мінімалки завжди перевищуватиме цей оклад за умови, що загалом за двома роботами він відпрацьовує повну норму часу. Тож друга робота в такому разі завжди вважатиметься роботою за сумісництвом.

*Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затверджене наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.93 р. № 43.

Лист Мінсоцполітики України «Щодо виконання роботи, яка не є сумісництвом, в умовах доплати до мінімальної зарплати» від 01.02.18 р. № 175/0/101-18

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати