Яку виплачуватимуть допомогу тим, хто досяг пенсійного віку, але не має потрібного стажу
Рубрики
19.01.2018 | 13:18

Уряд затвердив механізм виплати допомоги особам, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсію через відсутність потрібного страхового стажу.

На таку держдопомогу може розраховувати непрацююча особа за умови, що вона має не менше ніж 15 років страхового стажу. Звертатися за її призначенням потрібно до органу соціального захисту населення (до соцзабезу) за місцем реєстрації або фактичного проживання. Розмір допомоги визначатимуть як різницю між прожитковим мінімумом для осіб, які втратили працездатність, і середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але водночас вона не може перевищувати 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

 Постанова КМУ «Про затвердження Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату» від 27.12.17 р. № 1098. Набирає чинності з дня опублікування та застосовується з 01.01.18 р.

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати