Який термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи ФОП – платником єдиного податку, який отримав доходи як фізична особа?
Рубрики
10.02.2020 | 14:40
92 0

Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що у разі отримання фізичною особою підприємцем – платником  єдиного податку доходів, які не є результатом здійснення його господарської діяльності, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими Податковим кодексом України (далі - ПКУ) для платників податку - фізичних осіб (п. 177.6 ст. 177 ПКУ).

А саме, платник податку – фізична особа зобов'язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податку на доходи фізичних осіб за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року – до 1 травня року, що настає за звітним (п.п. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати