Єдинник четвертої групи: не пізніше 20 лютого необхідно підтвердити свій статус
Рубрики
14.02.2020 | 14:22
402 0

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли. Для юридичних осіб, які є сільськогосподарським товаровиробниками та у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за 2019 рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, необхідно підтвердити або є можливість набуття статусу платника єдиного податку четвертої групи у 2020 році. Таке підтвердження проводиться щорічно не пізніше 20 лютого поточного року.

Нагадаємо: відповідно до підпунктів 295.9.1 та 298.8.1 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) для переходу на спрощену систему оподаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку сільськогосподарські товаровиробники мають подати не пізніше 20 лютого поточного року:

- загальну податкову декларацію з податку на поточний рік щодо всієї площі земельних ділянок, з яких справляється податок (сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ, багаторічних насаджень), та/або земель водного фонду внутрішніх водойм (озер, ставків та водосховищ)), - контролюючому органу за своїм місцезнаходженням (місцем перебування на податковому обліку);

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати