Інформація для громадян про розмитнення транспортних засобів
Рубрики

ДФСУ повідомляє (лист від 31.01.19 р. № 3102/7/99-99-18-01-03-17):

1. 24:00 22 лютого 2019 року закінчується період дії перехідних положень Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5.

З 00:00 23 лютого 2019 року акцизний податок стягується у повному обсязі.

2. Оформити легковий транспортний засіб із застосуванням коефіцієнта 0,5 по оподаткуванню акцизним податком громадянин:

ЗМОЖЕ:

  • якщо до 22.02.2019 (включно) подана з метою оформлення транспортного засобу для вільного обігу та прийнята митницею електронна митна декларація на бланку єдиного адміністративного документа, по якій відсутні зауваження (наявні необхідні документи, достатня сума коштів тощо);

НЕ ЗМОЖЕ:

  • якщо до 22.02.2019 (включно) оформлено картку відмови чи відкликано митну декларацію і відсутня можливість (у тому числі недостатньо часу) для подання декларантом і прийняття митницею нової митної декларації, по якій відсутні зауваження і транспортний засіб може бути оформлено у вільний обіг;
  • якщо станом на 22.02.2019 транспортний засіб заїхав або перебуває в пункті пропуску через державний кордон України та оформлюється чи очікується оформлення попередньої митної декларації.

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі (1)

  • Незважаючи на те, що потримані авто ввозяться в Україну досить давно, досі не сформовані закони з ввезення машин, метою яких було оновлення автомобільного парку в Україні. На жаль, таке «оновлення» призвело до занепаду вітчизняного автомобілебудування. В сучасних темпах життя машина потрібна кожному, тому вторинний ринок авто залишається дуже актуальним. Купити автомобіль за кордоном за доступною ціною не представляє великої складності. Проте потрібно досить добре орієнтуватися в стані автомобіля, права перетину кордону, перебування в країні, правильно купити й оформити транспорт. Що для звичайних українців досить не просто. Щоб мінімізувати ризики і проблеми, достатньо звернутися на сервіси в інтернет, де багато виконавців. Прикладом Varta. Звернення до професіоналів буде гарним рішенням в покупці та пригоні б/в авто.

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати