Інтернет та телефонний зв’язок без письмового договору: розроблено нові правила реєстрації абонентів
Рубрики
01.12.2017 | 12:39

28 листопада 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформації (далі — НКРЗІ), затвердила новий Порядок реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі (далі — Порядок). Газета «Все про бухгалтерський облік» наголошує: зміни повинні розширити способи реєстрації абонентів відповідно до практики на світових ринках. Зокрема, створити умови для впровадження дистанційної форми реєстрації. За новими нормами:

  • абонент зможе самостійно обрати форму (електронну або паперову) подання заяви про реєстрацію;
  • ідентифікація абонента відбуватиметься з використанням електронного цифрового підпису та інших альтернативних засобів, у тому числі системи електронної дистанційної ідентифікації BankID;
  • фізична (юридична) особа повинна буде надати оператору, провайдеру телекомунікацій вичерпний перелік документів (визначений Порядком) для проведення процедури реєстрації та ідентифікації особи;
  • розроблені процедури підтвердження користування ідентифікаційною телекомунікаційною карткою та отримання телекомунікаційних послуг без використання такої картки.

Нагадаємо: наразі діє Порядок реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі, затверджений рішенням НКРЗІ від 11.08.11 р. № 393.

За інформацією з офіційного веб-сайту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати