«Індивідуальні податкові консультації» — з’явився пошуковий ресурс на VOBU.UA!
Рубрики
01.03.2018 | 08:30
5801 3

Сьогодні ми запустили для читачів газети "Все про бухгалтерський облік" новий пошуковий ресурс "Індивідуальні податкові консультації".

Тут Ви зможете легко знайти відповідь податківців на запитання, яке Вас турбує. Зекономити ваш час допоможе зручний пошук за текстомта реквізитами ІПК.

Всі ІПК доступні для читачів газети за КОДОМ ПЕРЕДПЛАТНИКА.

Для зручності ІПК супроводжує посилання на відповідний номер газети де опубліковано коментар редакції до неї.

Сьогодні — тільки перший день роботи новонародженого ресурсу. Редакція газети "Все про бухгалтерський облік" з радістю прийме конструктивні пропозиції щодо покращення ресурсу. Надсилайте їх на web@vobu.ua.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі (3)

  • Яку вказати ознаку доходу в 1 ДФ- 127 чи 169 (сума 500 гривень одноразова, більше виплачуватися не буде, ПДФО не сплачувалося) ФОП єдинщик ІІ групи виплатив благодійну допомогу сторонній особі згідно поданої ним із приватбанку довідки за реквізитами для поповнення карткового рахунку та відповідно поданого ж цією особою листа на його ім'я від міського благодійного фонду в обхід рахунку фонда, щоб людина швидше змогла отримати кошти.

  • супер! дяую за такий ресур. Можна якось зробити так, щоб показувало, які листи вже переглянув (типу як в реєстрі судових рішень)? буде дуже зручно, коли змінюєш параметри пошуку

  • Отличная идея! Но было бы удобнее, если в таблицу поиска добавить столбец с названием консультации (а не только ее номер), чтобы понимать о чем в ней идет речь более предметно.

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати