Кабмін змінив процедуру призначення керівників найбільших держпідприємств
Рубрики

Кабмін уніс зміни до низки нормативних актів, які регулюють питання призначення керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки та членів їх наглядових рад.

Зокрема, суб'єктів управління об'єктами держвласності, які визначено, як особливо важливі для економіки підприємства (вартість активів котрих за даними останньої фінансової звітності перевищує 2 млрд грн або річний розмір чистого доходу яких перевищує 1,5 млрд грн) зобов'язали подавати до КМУ інформацію:

  • про відкриття вакансії керівника підприємства — не пізніше ніж через 5 днів після її відкриття;
  • закінчення строку контракту з керівником підприємства — не пізніше ніж за місяць до його закінчення;
  • оголошення відбору на посаду керівника підприємства разом із відповідними документами — не пізніше ніж через 3 дні після прийняття відповідного рішення;
  • тимчасове покладення виконання обов'язків або призначення виконуючого обов'язки керівника підприємства — не пізніше ніж через 5 днів після прийняття відповідного рішення.

Окрім того, змінено процедуру проведення відбору та укладення контракту з керівниками найбільших держпідприємств. Відтепер комітет із призначення керівників створюватиметься Кабміном і нараховуватиме 8 осіб. Підприємство протягом трьох робочих днів із моменту оголошення відбору визначатиме свого представника в складі комітету з призначення. Також при Кабміні утворюватиметься комісія з відбору керівників найбільших держпідприємств, яка подаватиме пропозиції до вимог до претендентів на посаду керівників держпідприємств, збиратиме відомості про підприємство, на посаду керівника якого оголошено відбір тощо.

Також постановою змінено процедуру оголошення переможця конкурсного відбору на посаду керівника держпідприємства, а комісії підприємства надано право прийняти вмотивоване рішення про відхилення всіх пропозицій учасників та про повторне проведення конкурсного відбору.

Постанова КМУ «Деякі питання призначення керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки та членів їх наглядових рад» від 21.03.18 р. № 190

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати