Хвороба у відпустці — чи завжди можливо перенести або подовжити відпустку?
Рубрики
11.08.2017 | 11:30

Мінсоцполітики роз'яснює: щорічна відпустка працівника не подовжується й не переноситься, якщо вона припала на період непрацездатності, який належним чином не засвідчено.

Згідно зі статтею 11 Закону України «Про відпустки» від № 504/96-ВР щорічна відпустка має бути перенесено на інший період або подовжено в разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку. Тож виданий співробітнику листок непрацездатності, який оформлено належним чином, є підставою для продовження чи перенесення щорічної відпустки незалежно від причин непрацездатності, зауважує відомство. Це правило застосовують, навіть якщо тимчасова непрацездатність зумовлена захворюванням або травмою, унаслідок алкогольного, токсичного сп’яніння чи дії наркотиків, про що є позначка в листку непрацездатності.

А ось якщо у лікарняному листі відсутні підписи, печатки тощо, тоді підстав переносити чи подовжувати щорічну відпустку немає. 

Додамо, що в такому разі працівник завжди може звернутися до закладу охорони здоров'я, який видав такий лист, з проханням засвідчити його належним чином. Коли це буде зроблено, відпустку сміливо можна подовжувати чи переносити.

 Лист Мінсоцполітики України «Щодо продовження чи перенесення на інший період щорічної відпустки в разі тимчасової непрацездатності» від 17.07.17 р. № 1922/0/101-17/284.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати