Кого з контролерів можна не допускати до перевірки
Рубрики

Державна регуляторна служба України проаналізувала роботу органів держнагляду (контролю) й виявила певні недоліки. Зокрема, у 24 сферах держнагляду відсутні уніфіковані форми актів із вичерпним переліком питань залежно від ступеня ризику. До цього переліку потрапили: МОЗ України, Мінрегіон України, Держпродспоживслужба, Державна служба України з питань праці, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Державне агентство рибного господарства України, Державна екологічна інспекція України, Державна інспекція ядерного регулювання України, Державна авіаційна служба України, Державне агентство України з питань кіно, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Окрім цього, у 40 сферах держнагляду уніфіковані форми актів, що складаються за результатами проведення заходів державного нагляду (контролю), не відповідають вимогам закону.

Така недбалість контролюючих органів може зіграти з ними злий жарт — госпсуб’єкти можуть не допустити до перевірки посадовців контролюючого органу, який не затвердив та не оприлюднив на власному офіційному веб-сайті уніфікованої форми акта, у якій передбачається перелік питань залежно від ступеня ризику.

Нагадаємо, це право госпсуб'єкту надано ст. 10 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності» від 05.04.07 р. № 877-V.

 Лист Державної регуляторної служби України «Щодо затверджених критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)» від 10.04.18 р. № 3683/0/20-18

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати