Коли коригування щодо контрольованих операцій не рахують
Рубрики

Податківці зазначили: рішення щодо НЕзастосування коригувальної різниці з пп. 140.5.4 ПКУ, в разі якщо платник не здійснював контрольованих операцій, приймають тільки за підсумками звітного року.

Свій висновок фіскали пояснюють тим, що вартісні критерії віднесення операцій до контрольованих розраховують за результатами року. Отож станом на сьогодні платник не може впевнено сказати, підпадатимуть його операції з нерезидентом під контрольовані наприкінці року чи ні. Тому іншого виходу, як самостійно прийняти рішення про розрахунок коригувальних різниць, щодо контрольованих операцій у квартальні періоди в платника немає.

До того ж податківці вимагають у платників підтверджувати той факт, що їх операції з нерезидентами не є контрольованими та відповідають правилам звичайних цін.

Детально про коригування податкових зобов’язань за контрольованими операціями — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 4 за 2017 р. на стор. 16.

ІПК ДФСУ «Щодо коригування фінансового результату, у разі якщо операції з нерезидентом не є контрольованими» від 08.09.17 р. № 1878/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати