Компенсувати ЄСВ за працевлаштування на нове робоче місце відтепер будуть центри зайнятості
Рубрики

Уряд вніс зміни до Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Документ приведено у відповідність до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.17 р. № 2148-VIII.

Змінами передбачено зокрема передання повноважень щодо компенсування роботодавцям за рахунок коштів Держбюджету України фактичних витрат у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску за працевлаштування на нове робоче місце особи від ПФУ до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Відтепер рішення про виплату компенсації 50% суми єдиного внеску прийматиме центр зайнятості. За результатами рішення він формує заявку на потребу в коштах на виплату компенсації та подає установі, у підпорядкуванні якої він перебуває.

Нагадаємо, ст. 24 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI установлено, що роботодавцю, який:

  • протягом 12 календарних місяців забезпечував створення нових робочих місць,
  • працевлаштовував на них працівників,
  • упродовж цього періоду щомісяця здійснював їм виплату зарплати в розмірі не менш ніж 3 мінімальні зарплати за кожну особу,

протягом наступних 12 календарних місяців за умови збереження рівня заробітної плати в розмірі не менш ніж 3 мінзарплати за кожного такого працівника щомісяця за рахунок бюджетних коштів компенсуються фактичні витрати у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску за відповідну особу за місяць, за який він сплачений.

Для отримання компенсації роботодавець щомісяця протягом наступних 12 місяців із дня укладення трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, має подавати центру зайнятості довідку про виконання роботодавцем умов компенсації частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску.

 Постанова КМУ «Про внесення змін до Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов'язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 06.06.18 р. № 459

Найбільше видова різноманітність пролісків існує на Кавказі. Там було виявлено 16 видів.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати