Кому доведеться переподати заяву та декларацію для призначення субсидії з 01.05.18 р.
Рубрики

Як ми вже повідомляли, у наступному опалювальному сезоні субсидії видаватимуть «живими» грошима. Водночас чиновники зробили більш жорсткими критерії відбору потенційних субсидіянтів. Відповідна Урядова постанова вже опублікована й набрала чинності.

У зв’язку з цим доведеться переподати заяву та декларацію на призначення субсидії низці потенційних субсидіянтів. Для призначення житлової субсидії з 01.05.18 р. потрібно подати нові заяву та декларацію домогосподарства, у складі яких є:

  • повнолітні особи, у яких, за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, узагалі відсутні доходи, або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший за мінзарплату, установлену на початок періоду, та/або вони не сплатили єдиного внеску в розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • у яких члени сім'ї не прописані за адресою домогосподарства, хоча там і проживають;
  • особи, які зареєстровані в квартирі (будинку), але фактично в ньому не проживають;
  • особи, які орендують квартиру (будинок).

Докладно про зміни в порядку призначення субсидії читайте в одному з найближчих номерів газети «Все про бухгалтерський облік».

Постанова КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022» від 27.04.18 р. № 329

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати