【Консультація】Як обчислити відпускні, якщо працівник йде у відпустку з 1 числа місяця
Рубрики

У такому випадку постає питання визначення розміру відпускних через те, що може не бути відомою зарплата за останній місяць розрахункового періоду. Якщо це так, то краще все ж визначити очікуваний розмір зарплати конкретного працівника за поточний місяць, аби правильно обчислити розмір відпускних. Скажімо так, це може бути ще не нарахована зарплата, але визначена вами шляхом певних розрахунків (це особливо актуально, коли зарплата складається не лише з основної зарплати у вигляді тарифної ставки (окладу)).

Дійсно, часто-густо буває, що працівник іде у відпустку з першого робочого дня наступного місяця. А, як відомо, відпускні потрібно виплатити за 3 календарні дні до початку відпустки. Наприклад, якщо працівник йде у відпустку з 01.06.18 р., відпускні потрібно виплатити не пізніше 29.05.18 р. У такому випадку на більшості підприємств ще не йдеться про нарахування зарплати за останній місяць розрахункового періоду (у нашому прикладі — травень 2018 р.).

Утім бухгалтеру не варто ані ігнорувати такий місяць і обчислювати середній заробіток за 11 місяців розрахункового періоду, ані зсувати розрахунковий період на один місяць назад. І хоча, на нашу думку, перший варіант є більш-менш прийнятним за умови, що після визначення розміру зарплати працівника за такий місяць буде проведено перерахунок і за потреби донараховано або зменшено суму відпускних, то до другого вдаватися взагалі зась.

Однак набагато простіше перед обчисленням середнього заробітку для відпускних визначитися з розміром зарплати працівника, яку планується нарахувати за останній місяць розрахункового періоду. У такому випадку цілком може бути, що взагалі не доведеться вдаватися до перерахунків.

Василь ЦИГАНЕНКО, консультант газети «Все про бухгалтерський облік»

Ще більше різноманітних аспектів, пов’язаних із розрахунком відпускних, ви знайдете в наведених нижче матеріалах.

  • Чи обчислювати декілька показників середньоденного заробітку, якщо відпустку надають за кілька років — у газеті № 41 за 2018 рік на стор. 43.
  • Чи враховують у середньому заробітку для оплати відпусток річну премію — у газеті № 41 за 2018 рік на стор. 43.
  • Як при оплаті відпусток враховувати квартальні та місячні премії — у газеті № 41 за 2018 рік на стор. 44.
  • Як обчислити відпускні, якщо в розрахунковому періоді робота три дні на тиждень — у газеті № 41 за 2018 рік на стор. 44.
  • Як обчислити відпускні працівнику за не відпрацьований повністю перший рік роботи — у газеті № 41 за 2018 рік на стор. 47.
  • Як збільшення зарплати впливає на розрахунок відпускних у газеті № 41 за 2018 рік на стор. 47.
  • Як коригувати середній заробіток, якщо оклад підвищили після переведення у газеті № 41 за 2018 рік на стор. 49.
  • Та інших публікаціях спецвипуску, присвяченого відпусткам найманих осіб, — № 41 за 2018 рік.

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати