Кожному по лічильнику: споживання тепла, гарячої та холодної води суворо обліковуватимуть
Рубрики

Президент підписав Закон про комерційний облік теплової енергії та водопостачанння. Тобто хто та скільки спожив теплової енергії, гарячої та холодної води, будуть фіксувати лічильники (інші прилади обліку). Звісно, це сприятиме раціональному використанню енергоресурсів, а постачальників змусить оновлювати інженерні комунікації, аби зменшити втрати під час виробництва та транспортування.

Аби ніхто не ухилявся від встановлення лічильників, заборонено приєднання житлових і нежитлових будівель до зовнішніх інженерних мереж без оснащення таких будівель вузлами комерційного обліку відповідних комунальних послуг.

Фінансову допомогу у встановленні лічильників на тепло в приміщеннях, уже приєднаних до зовнішніх мереж, можуть надати органи місцевого самоврядування.

Також оснащення будівель лічильниками та відповідна проектна документація не потребують видання технічних умов та інших вимог до встановлення вузла комерційного обліку, погодження з держорганами, органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами, операторами зовнішніх інженерних мереж, виконавцями комунальних послуг.

 Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачанння» від 22.06.17 р. № 2119-VIII. Набере чинності з дня, що настає за днем його опублікування.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати