Крок ліворуч — два праворуч: порядок формування тарифів на водопостачання підкоригували
Рубрики

НКРЕКП відкоригувала порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Так, до складників тарифів уключатимуть внески на регулювання, які сплачують суб’єкти господарювання, підпорядковані НКРЕКП. Також до складової частини тарифів відноситимуть, зокрема, частку вилучення зі структури тарифів із централізованого водопостачання та водовідведення невикористаних коштів, які було передбачено на реалізацію інвестиційної програми.

Натомість із структури підрахунку тарифів на такі комунпослуги виключили витрати на періодичну повірку особистих лічильників фізосіб. Таким чином, ці положення приведено у відповідність з оновленим законодавством із питань комерційного обліку.

Постанова НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)» від 02.11.17 р. № 1342.

Постанова НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» від 02.11.17 р. № 1341

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати