Купівля валюти для погашення кредитів стала простішою
Рубрики
17.05.2018 | 11:24

Нацбанк дозволив позичальникам обирати оптимальний курс купівлі іноземної валюти в уповноважених банках із метою виконання зобов’язань перед банком-кредитором. Відтепер для погашення кредиту фірми зможуть купувати валюту через інші банки за власним вибором. Єдине, у такому банку в фірми має бути  відкритий поточний рахунок в іноземній валюті.

Нагадаємо, раніше купувати валюту на погашення кредиту можна було тільки в банку-кредиторі.        

Також НБУ спростив порядок повернення інвестицій та доходів від їх здійснення іноземними інвесторами. Тепер нерезиденти можуть купувати та репатріювати валюту, якщо іноземні інвестиції були спрямовані безпосередньо на збільшення статутного капіталу цієї компанії.

Крім цього, Нацбанк дозволив банкам проводити взаємні розрахунки за операціями купівлі-продажу валюти за гривні як до, так і після підтвердження угод за допомогою Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України.        

Постанова правління НБУ «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» від 15.05.18 р. № 53. Набирає чинності з 17.05.18 р.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати