Купили будівлю, а права на землю не оформили: чи платити земельний податок
Рубрики

Фіскали нагадали про правила сплати земельного податку в разі придбання нерухомості, але неоформлення права власності на земельну ділянку, на якій розташовано цю будівлю (споруду).

Отже, у випадку переходу права власності на будівлю, споруду (їх частину) податок за земельні ділянки, на яких розташовані такі будівлі, споруди (їх частини) з урахуванням прибудинкової території сплачують на загальних підставах із дати державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку.

Водночас фахівці газети «Все про бухгалтерський облік» зауважують, що зекономити на сплаті земельного податку не вдасться. Адже суди стягують на користь органів місцевого самоврядування плату за використання земельних ділянок у належному розмірі у випадках використання безпідставно набутої земельної ділянки. Тобто суб’єктів, які використовують безпідставно набуті земельні ділянки, зобов’язують компенсувати завдану власнику земельної ділянки майнову шкоду — неотриману орендну плату за земельні ділянки державної або комунальної власності.

За повідомленням з офіційного веб-сайту ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві: http://kyiv.sfs.gov.ua

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати