Майно в податковій заставі: як його продають на аукціонах
Рубрики

Мінфін затвердив новий Порядок проведення цільових аукціонів з продажу майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі. За його правилами, продаватимуть майно, яке перебуває в податковій заставі та щодо якого прийнято рішення контролюючого органу про погашення всієї суми податкового боргу. Виняток становить майно, яке може бути згруповане та стандартизоване, чи те, що швидко псується або обсяги якого не є достатніми для організації прилюдних торгів, цінні папери, а також майно, щодо обігу якого встановлено обмеження законом, та цілісні майнові комплекси підприємств, майно яких перебуває в державній або комунальній власності.

Заходи, пов'язані з продажем майна на цільовому аукціоні, будуть здійснювати за місцем реєстрації платника після прийняття керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу рішення про погашення всієї суми податкового боргу.

Організаторами цільових аукціонів стануть уповноважені товарні біржі. Вони повинні проводити аукціон на умовах найкращої цінової пропозиції.

Наказ Мінфіну України «Про затвердження Порядку проведення цільових аукціонів з продажу майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі» від 22.05.17 р. № 518. Набере чинності в день офіційного опублікування.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати