Малі материнські підприємства можуть не складати консолідовану фінзвітність
Рубрики
25.07.2018 | 12:22

Мінфін дозволив не подавати консолідованої фінзвітності материнським підприємствам (крім підприємств, що становлять суспільний інтерес), якщо разом із контрольованими підприємствами їхні показники на дату складання річної фінансової звітності не перевищують двох із таких критеріїв:

  • балансова вартість активів — до 4 мільйонів євро;
  • чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) — до 8 мільйонів євро;
  • середня кількість працівників — до 50 осіб.

Фактично це критерії, установлені ч. 2 ст. 2 Закону про бухоблік для малих підприємств. Відповідні зміни внесено в НП(С)БО 2 «Консолідована фінансова звітність». Тобто відповідні зміни передбачено для підприємств, які послуговуються нацстандартами.

Крім того, Мінфін узгодив склад проміжної (квартальної) фінзвітності, визначений у НП(С)БО 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності» із нещодавніми змінами в Порядок подання фінзвітності. Так, підприємства повинні складати проміжну фінзвітність (I квартал, перше півріччя, дев'ять місяців) наростаючим підсумком із початку звітного року у складі балансу та звіту про фінрезультати.

Наказ Мінфіну України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку» від 20.06.18 р. № 564

В середні віки у Франції троянди вручали на свято найрозумнішим і скромним дівчатам.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати