Медзакладам залишилось 3 дні, щоб укласти договори з Нацслужбою здоров’я
Рубрики
29.05.2018 | 12:30

НСЗУ оголосила про початок укладення договорів про медичне обслуговування населення за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.

Таким чином, уже з липня 2018 р. медзаклади, які виконали всі умови та встигнуть укласти договір з НСЗУ, отримуватимуть фінансування за новим механізмом. Тобто заклад первинної допомоги отримуватиме встановлену суму за кожного пацієнта, незалежно від того, чи звертається він за медичними послугами. Порядок укладення договорів, а також їх типова форма затверджені постановою КМУ від 25.04.18 р. № 410 «Деякі питання щодо договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій».

Зауважте: вимоги до медзакладів, з якими можуть бути укладені договори, передбачені постановою КМУ від 28.03.18 р. № 391 «Про затвердження вимог до надавача послуг з медичного обслуговування населення, з яким головними розпорядниками бюджетних коштів укладаються договори про медичне обслуговування населення». Зокрема, це наявність ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, матеріально-технічної бази, умов для медичного обслуговування та вільного доступу до будівель і приміщень осіб з інвалідністю та ін.

Щоб укласти договір, заклад охорони здоров’я має подати до НСЗУ в електронній формі заяву та додатки до неї:

  • скановані копії документів, що підтверджують повноваження особи на підписання договору від імені заявника;
  • відомості про чинну ліцензію;
  • відомості про наявність матеріально-технічної бази;
  • листи від органів місцевого самоврядування, з місцевих бюджетів яких здійснюється фінансування заявника, з переліком усіх закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу та фінансуються з цих місцевих бюджетів.

Заяву та додатки до неї можна подати до 16 год 00 хв 01.06.18 р., договори будуть укладені до 05.06.18 р. на строк з 1 липня по 31 грудня 2018 року.

 За інформацією Національної служби здоров’я України

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати