Мінфін оприлюднив перелік документів, які дозволяють списати ОЗ без умовного ПДВ
Рубрики
09.08.2018 | 12:02
1455 0 ПДВ

Мінфін зібрав в Узагальнюючій податковій консультації перелік документів, які можуть підтвердити факт знищення основних засобів та їх ліквідацію з незалежних від платника причин. Ці документи дозволяють не нараховувати компенсуючого податкового зобов’язання за правилами п. 198.5 ПКУ під час списання основних засобів.

До переліку ввійшли зокрема:

  • сертифікат Торгово-промислової палати України, який підтверджує факт настання обставин непереборної сили (форс-мажору);
  • акт, який засвідчує факт пожежі;
  • витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань про порушення кримінального провадження — у разі викрадення основних засобів.

Такі документи (копії документів) платник податку може подати контролюючому органу у загальновстановленому порядку за власною ініціативою або на запит контролюючого органу. Документи можна подати   поштою або засобами електронного зв'язку в електронній формі.

 За інформацією офіційного сайта Мінфіну: https://www.minfin.gov.ua


Україна посідає четверте місце у світі за кількістю громадян з вищою освітою. Населення України належить до найбільш освічених, а кількість людей з вищою освітою на душу населення — вища за середньоєвропейський рівень.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати