Мінфін планує доповнити Порядок заповнення форми № 1ДФ новими ознаками доходів
Рубрики

Мінфін оприлюднив проект наказу, яким змінюється додаток до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (далі — Порядок заповнення форми № 1ДФ).

Проект наказу передбачає такі зміни:

  • у розділі 1 «Довідник ознак доходів фізичних осіб» чинні назви ознак доходів приводяться у відповідність із нормами Податкового кодексу України (далі — ПКУ), а сам Довідник доповнюється новими ознаками доходів;
  • у розділі 2 «Довідник ознак податкових соціальних пільг» чинна назва податкової соціальної пільги приводиться у відповідність із нормами ПКУ.

При цьому проект наказу не змінює чинний Порядок заповнення форми № 1ДФ.

Нові ознаки доходів, які буде додано до Довідника (186—194), стосуються доходу фізосіб, який звільнено від оподаткування згідно зі ст. 165 ПКУ.

Планується, що наказ набере чинності з 1 жовтня 2018 року.

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до додатка до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку»

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі (1)

  • Яку вказати ознаку доходу в 1 ДФ- 127 чи 169 (сума 500 гривень одноразова, більше виплачуватися не буде, ПДФО не сплачувалося) ФОП єдинщик ІІ групи виплатив благодійну допомогу сторонній особі згідно поданої ним із приватбанку довідки за реквізитами для поповнення карткового рахунку та відповідно поданого ж цією особою листа на його ім'я від міського благодійного фонду в обхід рахунку фонда, щоб людина швидше змогла отримати кошти.

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати