Мінрегіон іноді дозволить відступити від будівельних норм
Рубрики

Не завжди госпсуб'єкти, які провадять будівельну, містобудівну, архітектурну діяльність і забезпечують виготовлення продукції будівельного призначення, можуть дотриматися будівельних норм. Іноді доводиться від них відступити — звісно, це не повинно впливати на безпеку.

Мінрегіон визначив, як він буде погоджувати обґрунтовані відхилення від буднорм, що забезпечують дотримання безпеки до будівель і споруд у спосіб, не передбачений будівельними нормами при проектуванні та внесенні змін до проектної документації об'єктів.

Для отримання погодження обґрунтованих відхилень заявник повинен звернутися до Мінрегіону з листом. До звернення обов'язково додають:

  • письмове зобов'язання щодо проведення компенсаційних заходів щодо відхилень від вимог відповідних будівельних норм;
  • копії містобудівних умов та обмежень, техумови щодо інженерного забезпечення об'єкта, документи, що дають право на будівництво об'єкта (за наявності);
  • письмові застереження замовника щодо відомостей у матеріалах звернення, які він уважає інформацією з обмеженим доступом (за наявності).

Наказ Мінрегіону «Про затвердження Порядку погодження Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України обґрунтованих відхилень від будівельних норм, що забезпечують дотримання встановлених вимог безпеки до будівель і споруд у спосіб, не передбачений будівельними нормами» від 19.04.18 р. № 97. Набере чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01.06.18 р. (за винятком застосування до деяких об’єктів)

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати