Мінсоцполітики рекомендує запроваджувати наставництво на підприємствах
Рубрики

Мінсоцполітики затвердило Методичні рекомендації щодо запровадження наставництва (далі — Методрекомендації).

Наставництво передбачає навчання безпосередньо на робочому місці шляхом передання працівниками набутого досвіду й знань особі, що потребує професійного навчання, та формування необхідних навичок. Методрекомендації визначають умови здійснення наставництва, повноваження працівників і наставників та шляхи стимулювання наставників. Наставництво рекомендують здійснювати за згодою працівника та безпосередньо під час виконання ним його посадових/робочих обов'язків. Організовувати наставництво рекомендують на підставі наказу (розпорядження) керівника підприємства.

За виконання обов'язків наставництва відомство рекомендує встановлювати такі види матеріального та морального заохочення: преміювання за якісну підготовку працівника; преміювання за дострокове завершення наставництва; надання одноразової винагороди; надання щорічної відпустки в зручний для наставника час; вирішення питання щодо кар'єрного просування; надання почесного звання «Найкращий наставник підприємства» тощо.

Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» зауважує, що Кодекс законів про працю України не містить такого терміну, як «наставництво», утім удосконалення системи професійного навчання працівників та умов здійснення наставництва передбачено в п. 1.36 Розділу I Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.

Додамо, що Методрекомендації не зареєстровано в Міністерстві юстиції України.

 Наказ Мінсоцполітики України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо запровадження наставництва» від 11.10.17 р. № 1611

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати