Місцеві бюджети отримають додаткові кошти: частину ренти за видобування нафти/газу залишатимуть на місцях
Рубрики

Територіальні громади, на території яких видобувають нафту, природний газ та газовий конденсат, стануть багатшими із 01.01.18 р. Це зумовлено тим, що тепер їм залишатимуть частину рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу й газового конденсату. Тож частинка рентної плати безпосередньо потраплятиме до сільських, селищних і міських, обласних та районних бюджетів.

Нагадаємо: сьогодні вся рентна плата за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату потрапляє до загального фонду державного бюджету в повному обсязі.

Чи стане це зародком симбіозу між підприємствами нафтогазовидобувного комплексу та органами місцевого самоврядування (наприклад, сприяння органів місцевого самоврядування отриманню цими підприємствами спецдозволів на користування надрами й набуття прав на земельні ділянки для такої діяльності), покаже час.

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо упорядкування системи надходження та використання коштів із рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату).

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати