МОЗ розповів про наслідки перетворення закладів охорони здоров'я з бюджетних установ на комунальні підприємства
Рубрики

МОЗ відповів на найпоширеніші запитання щодо особливостей перетворення закладів охорони здоров'я з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства. Запитання стосувалися, зокрема, таких тем.

1. Ліцензування. МОЗ зазначає, що ліцензію на медичну практику, ліцензію на роботу з наркотичними речовинами та прекурсорами повинні отримувати наново протягом трьох місяців із моменту реєстрації нової юридичної особи внаслідок реорганізації. Упродовж цього строку стара ліцензія зберігатиме свою чинність (п. 4 ст. 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.15 р. № 222-VIII). Водночас МОЗ повідомив про підготовку змін до нормативних документів, якими спрощують процедуру отримання ліцензії у випадку зміни організаційно-правової форми ліцензіата.

2. Акредитація. Акредитацію проводять через 2 роки після створення нового суб’єкта. Тому у випадку наявності вимоги щодо зазначення акредитаційного сертифіката в певних формах документації МОЗ пропонує новоутвореним підприємствам зазначати, що ліцензію на здійснення медичної практики отримано менш ніж два роки тому, а тому акредитацію закладу охорони здоров’я не проводили.

МОЗ визнає, що відсутність акредитаційного сертифіката може обмежити заклад у здійсненні деяких видів діяльності, де прямо передбачено наявність окремої категорії закладу, зокрема у проведенні медоглядів працівників певних категорій. Водночас обмежень для надання висновків судово-медичних і наркологічних експертиз у випадку відсутності акредитаційного сертифіката немає, зауважує Міністерство.

3. Розмір статутного капіталу. Обмежень щодо розміру статутного капіталу для комунальних некомерційних підприємств не встановлено. Власник, який створює заклад охорони здоров’я, визначає його на власний розсуд.

4. Укладання трудових договорів. У випадку реорганізації підприємства дія трудових договорів зберігається за згодою працівника. Тож переукладати трудові договори не потрібно. До трудової книжки лише вносять запис про правонаступництво новоствореної юридичної особи (ст. 36 Кодексу законів про працю України).

За інформацією зі сторінки у соцмережах МОЗ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати