МОЗ змінило форму рецептурного бланка для відпуску ліків
Рубрики
16.05.2018 | 09:03

Внесено зміни до Правил виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення, затверджених наказом МОЗ від 19.07.05 р. № 360. Зокрема, змінено форму рецептурного бланка № 1 (ф-1) для виписування лікарських засобів і виробів медичного призначення, що відпускаються за повну вартість, безоплатно, із доплатою і таких, що підлягають предметно-кількісному обліку.

При цьому рецептурні бланки № 1 (ф-1) за старою формою дозволяється використовувати, поки не закінчаться. При використанні зазначених рецептурних бланків для рецептів на лікарські засоби, вартість яких підлягає державному відшкодуванню, лікар додатково має проставити штамп червоного кольору «Вартість підлягає відшкодуванню».

Також внесено зміни до Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків, затверджених наказом МОЗ від 19.07.05 р. № 360.

Відповідно до змін про відпуск лікарських засобів за електронними рецептами, а також у разі відпуску меншої, ніж виписано в рецепті, кількості лікарського засобу слід внести інформацію щодо повної або часткової кількості відпущеного лікарського засобу до інформаційної (інформаційно-телекомунікаційної) системи, яка засвідчується ЕЦП, та повідомити суб'єкта господарювання, медичний працівник якого виписав рецепт (у т.ч. за допомогою телекомунікаційних мереж загального користування).

Наказ МОЗ України «Зміни до Правил виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення» від 18.04.18 р. № 735

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати