На домашніх тварин видаватимуть паспорт європейського зразка
Рубрики
28.11.2017 | 08:02

Мінагрополітики внесло зміни до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку. Зокрема, затвердило єдину форму ветеринарно-санітарного паспорта на некомерційне переміщення домашніх тварин за кордон. Ідеться про подорожі котів, собак та тхорів разом із їхніми власниками до країн ЄС.

У формі такого ветпасторта враховано вимоги Регламенту ЄС 576/2013. Окрім загальних даних про тварину (вік, порода, стать, масть, кличка, фото тварини тощо), у документ будуть вносити дані про проведення дегельмінтизації (профілактика паразитів), обов'язкові щеплення від сказу та інших інфекційних хвороб (чума, ентерит, гепатит, аденовіроз, лептоспіроз, парагрип).

Ветпаспорт отримують на підставі огляду тварини державним інспектором ветмедицини, уповноваженим та/або ліцензованим лікарем ветмедицини та наявності відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок, уключаючи дослідження й щеплення.

 Наказ Мінагрополітики України «Про внесення змін до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку» від 26.10.17 р. № 578. Набирає чинності з дня опублікування. Станом на 27.11.17 р. не опубліковано.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати