На кордоні перевірятимуть харчові продукти тваринного походження за старими списками
Рубрики

Головні фіскали наголосили: під час митних процедур потрібно керуватися раніше затвердженими списками продуктів у частині здійснення державного ветеринарно-санітарного та санітарно-епідеміологічного контролю.

Це обґрунтовано тим, що наразі перелік товарів, які на кордоні підлягають держконтролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин не затверджено.

Нагадаємо: із 04.04.18 р. в Україні запроваджено новий вид державного контролю — держконтроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин. А перелік товарів, що підлягають держконтролю (у т.ч. у формі попереднього документального контролю) у разі переміщення їх через митний кордон України, затверджений постановою КМУ від 05.10.11 р. № 1031.

Лист ДФСУ «Про реалізацію Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин» від 04.04.18 р. № 10248/7/99-99-18-03-01-17

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати