На платників акцизу чекають нові правила електронного адміністрування — проект змін до ПКУ
Рубрики
18.06.2018 | 14:20

Податківці оприлюднили законопроект, яким пропонується удосконалити норми ПКУ у частині електронного адміністрування  залишку пального, що перейшло у власність до новостворених підприємств, утворених шляхом реорганізації, приєднання, злиття чи перетворення. У реєстраційному обсязі пального враховуватимуть нові дані:

  • ƩАНакл платника, реорганізованого шляхом приєднання, злиття, перетворення, сформована на момент державної реєстрації припинення юридичної особи, використовується під час обрахунку  ƩАНакл правонаступника такого платника податку;
  • ƩАНакл платника, реорганізованого шляхом поділу (з якого здійснюється виділ), сформована на момент державної реєстрації припинення юридичної особи такого платника (державної реєстрації створення юридичної особи правонаступника), використовується під час обрахунку ƩАНакл правонаступника такого платника податку пропорційно до отриманої частки майна згідно з розподільчим балансом.

Нагадаємо, що реєстраційний обсяг пального — це обсяг реалізованого пального за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, на який платник податку має право зареєструвати акцизні накладні та/або розрахунки коригування, а також коригування до заявок на поповнення обсягу залишку пального в Єдиному реєстрі акцизних накладних (п. 232.3 ПКУ). 

 За інформацією офіційного сайта ДФСУ: http://sfs.gov.ua

Цікавий факт — якщо схрестити дві ароматні троянди, то в підсумку буде гібрид без запаху або зі слабким звучанням.telegram ukr

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати