Набрали чинності зміни до порядку обліку платників єдиного внеску
Рубрики

ДФСУ нагадала: з 8 червня 2018 р. набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 29.03.18 р. № 393 «Про затвердження змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Цей наказ визначає, зокрема, форму заяви про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства) (форма № 12-ЄСВ) та процедуру взяття на облік платників єдиного внеску — членів фермерського господарства.

Заява за формою № 12-ЄСВ подається членом фермерського господарства до контролюючого органу за його місцем проживання та, окрім члена фермерського господарства, підписується Головою фермерського господарства.

Крім того, документом установлено процедуру заміни повідомлення про взяття на облік платників єдиного внеску за формою № 2-ЄСВ, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» від 15.05.03 р. № 755-IV.

У разі внесення змін до даних, що фіксуються у повідомленні за формою № 2-ЄСВ (найменування, прізвище, ім'я, по батькові, місцезнаходження, місце проживання платника єдиного внеску тощо) повідомлення за формою № 2-ЄСВ підлягає заміні в контролюючому органі.

Контролюючий орган видає (надсилає) платнику єдиного внеску нове повідомлення протягом 2-х робочих днів після отримання від платника заяви із зазначенням причин заміни та старого повідомлення.

У такому ж порядку видають нове повідомлення замість зіпсованого чи втраченого.

За повідомленням прес-служби ДФСУ.

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати