Нацбанк пропонує запровадити поступовий перехід на нові форми касових документів
Рубрики
29.01.2018 | 09:52

Національний банк України пропонує надати можливість суб’єктам господарювання протягом шести місяців привести свою діяльність із використання форм первинного обліку касових операцій до вимог Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29.12.17 р. № 148.

Зокрема, це стосується: форм відомостей на виплату готівки, прибуткових касових ордерів, видаткових касових ордерів, журналів реєстрації прибуткових і видаткових касових документів, касових книг, книг обліку виданої та прийнятої старшим касиром готівки, а також актів про результати інвентаризації наявних коштів.

Протягом цього періоду редакційні відмінності форм первинного обліку не мають бути підставою для їх незастосування.

Такий перехідний адаптаційний період дозволить суб’єктам господарювання використовувати раніше надруковані форми первинного обліку касових операцій.

Про це йдеться у проекті постанови Правління Національного банку України «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148», що пропонується для громадського обговорення.

За інформацією офіційного сайту НБУ: https://bank.gov.ua

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати