Національний банк презентував бачення стратегії фінансової грамотності
Рубрики
13.06.2019 | 11:21
153 0

Національний банк України презентував бачення спільної для фінансового ринку та усіх зацікавлених сторін стратегії фінансової грамотності. Стратегія покликана уніфікувати, скоординувати та об'єднати зусилля державних органів, бізнесу та громадянського суспільства, спрямовані на підвищення фінансової грамотності на національному рівні.

"Ми прагнемо допомогти українцям навчитися жити у повному викликів та змін реальному світі. Ми працюватимемо, аби створити умови для зростання особистого добробуту українців через формування нової фінансової культури. Ми свідомі, що зміни у культурі та поведінці людей – це довгий шлях. Але ми готові на нього ступити", – наголосила директор Департаменту комунікацій Національного банку Наталія Бондаренко.

В основу візії стратегії покладені євроінтеграційні прагнення країни, адже повноправне членство в Європейському Союзі – стратегічна мета України, закріплена в Конституції. Тому візія стратегії визначена як "українець європейський, фінансово обізнаний". Це означає, що громадяни України матимуть достатній рівень фінансових знань та будуть здатні ухвалювати відповідальні рішення щодо персональних фінансів.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати