Незалежні інженери пильнуватимуть за будівництвом наших доріг
Рубрики
03.03.2017 | 08:28

Кабмін затвердив Вимоги щодо проведення контролю якості робіт з нового будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування. Це дозволить запровадити систему контролю виконання дорожніх робіт Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC). До цього на більшості українських доріг такий контроль проводився замовниками дорожніх робіт власними силами й не був достатньо ефективним.

Також вимоги визначають повноваження та обов’язки інженерів- консультантів FIDIC. Зокрема, вони повинні контролювати якість, строки виконання робіт, інформувати замовника, а також консультувати щодо проблемних питань.

Наразі вимоги працюють лише стосовно виконання робіт з нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування, а з 2018 року — і щодо робіт поточного ремонту.

Постанова КМУ «Про затвердження вимог щодо проведення контролю якості робіт з нового будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування» від 28.12.16 р. № 1065. Набирає чинності з дня опублікування.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати