Нотаріуси подаватимуть новий щоквартальний звіт про операції з нерухомістю
Рубрики

Уряд установив форму та порядок подання нотаріусами звітів про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Згідно з постановою Кабміну нотаріуси щокварталу до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом, зобов’язані подавати органам Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звіт про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування за затвердженою формою.

Форма звіту містить інформацію про кількість укладених договорів купівлі-продажу нерухомого майна в кожному місяці звітного кварталу, вартість такого майна та суму сплаченого збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Звіти на паперових носіях, завірені підписом нотаріуса або завідувача державної нотаріальної контори та скріплені печаткою, нотаріуси будуть подавати особисто або надсилатимуть поштою (з повідомленням про вручення та з описом вкладення) не пізніше ніж за 10 днів до граничного строку подання звіту.

Крім того, установлено, що нотаріуси, які посвідчують договори купівлі-продажу нерухомості, мають зберігати копію платіжного доручення, що підтверджує сплату збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна. Суми збору сплачують платники за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса.

Постанова КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 р. № 1740 і від 25 серпня 1999 р. № 1549» від 28.03.18 р. № 212. Набере чинності з дня її опублікування

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати