Новий Неприбутковий звіт — фінзвітність як повноцінний додаток
Рубрики

Мінфін виклав у новій редакції Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, затверджений його наказом від 17.06.16 р. № 553 (далі — Неприбутковий звіт).

Загалом кардинальних змін у його формі не відбулося: коригування спрямовані на приведення її у відповідність із нововведеннями, внесеними в податкове законодавство з початку цього року Законом України від 21.12.16 р. № 1797-VIIІ. Так, серед іншого, з 01.01.17 р. неприбутківці, окрім Неприбуткового звіту, обов’язково мають подавати до податкової ще й фінансову звітність, яку вважають його додатком та невід'ємною частиною. Тож в оновленій формі Неприбуткового звіту фінзвітність чітко фігурує саме як додаток до нього.

До того ж до Неприбуткового звіту внесли й низку точкових редагувань. Зокрема, прибрали з реквізитів Неприбуткового звіту квартальний період звітування, а залишили лише річний та місячний періоди (останній застосовують у зв’язку з порушенням неприбуткових умов).

Наказ Мінфіну України «Про затвердження змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації» від 28.04.17 р. № 469.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати