Оформити ліцензію для надання протипожежних послуг можна онлайн
Рубрики

Госпсуб’єкти, які бажають надавати послуги та виконувати роботи протипожежного призначення (проектування пожежних сигналізацій, монтаж і техобслуговування обладнання і пристроїв, монтаж дверей, воріт, вікон, люків, завіс, клапанів тощо), відтепер можуть оформити ліцензію на ведення такої діяльності онлайн та за декілька хвилин.

Це вже друга послуга у сфері протипожежної безпеки, що стала доступною в онлайн-режимі. Так, у лютому цього року запрацювала електронна послуга з подання декларації відповідності вимогам пожежної безпеки.

Обидва е-сервіси доступні на порталі електронних послуг ДСНС, а також на оновленому Урядовому порталі в розділі «Електронні послуги».

Окрім цього, на порталі електронних послуг також запрацював відкритий електронний реєстр ліцензіатів. Такий реєстр — важливий крок для забезпечення протипожежного контролю над об’єктами з високим ступенем ризику. Адже при поданні пожежної декларації заявник має зазначати дані про компанію, яка проводила відповідні роботи. Запровадження відкритого реєстру ліцензіатів знижує вірогідність занесення до декларації неправдивих даних.

 Про те, як забезпечити пожежну безпеку на підприємстві, читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 34 за 2018 р. на стор. 9.

За інформацією Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати