Отримані тепло-водопостачальниками міжнародні інвестиції не зможуть стягнути чи арештувати
Рубрики

Парламентарі ухвалили закон, який покликаний захистити кошти на рахунках підприємств тепло-, водопостачання та водовідведення, отримані від міжнародних фінансових організацій (далі — МФО) в рамках реалізації інвестиційних проектів.

Справа в тому, що нині виникає проблема з арештами коштів на поточних рахунках підприємств тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих у вигляді інвестицій від МФО (у т. ч. в іноземній валюті).

Зазначені рахунки не було захищено на законодавчому рівні, незважаючи на те, що кошти, які зараховуються на ці рахунки, мають винятково цільове спрямування (використання).

І от за рішенням суду, унаслідок проведення виконавчих дій, арештовують кошти МФО на поточних рахунках суб'єктів господарювання, призначені для виконання інвестиційних проектів згідно з умовами міжнародних договорів.

За таких обставин суб'єкти господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення об'єктивно не можуть виконати зобов'язання, передбаченні міжнародними договорами, та здійснити у визначені терміни заходи, спрямовані на покращення якості послуг, облік спожитих ресурсів тощо. А додатково це ще й негативно відбивається на взаємовідносинах суб'єктів господарювання з МФО, та, відповідно, репутації України.

У зв’язку з цим, Законом передбачено заборону звернення стягнення та накладення арешту на кошти, що перебувають на таких спеціальних рахунках суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення.

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні» від 15.05.18 р. № 2417-VIII

Традиція носити обручки прийшла до нас із Стародавнього Єгипту. Її перейняли стародавні греки і римляни, завдяки яким вона стала популярною в Європі. У Середньовіччі з’явилося пояснення традиції — нібито через безіменний палець проходить так звана «вена любові». При цьому у євреїв прийнято надягати кільце нареченій на вказівний палець.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати