ПДВшники в очікуванні нових ПН та РК — податківці оприлюднили проект
Рубрики
30.05.2018 | 14:53

На платників ПДВ чекає чергова порція змін. Цього разу передбачається викласти в новій редакції форму податкової накладної, розрахунку коригування та внести зміни до Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307.

За словами контролерів, прийняття відповідного наказу врегулює, зокрема, питання щодо реєстрації в ЄРПН «зайво» складених податкових накладних (наприклад, двох і більше податкових накладних, складених на одну операцію з постачання товарів/послуг).

Також зміни торкнуться:

  • складання зведеної податкової накладної в частині зазначення коду однієї з ознак у графі «Зведена податкова накладна» (замість помітки «Х»);
  • складання податкової накладної за щоденними підсумками;
  • складання розрахунку коригування у разі допущення помилки в реквізитах заголовної частини податкової накладної, зареєстрованої у ЄРПН, які не заважають ідентифікувати здійснену операцію.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу розробника:

  • поштову — 04655, МСП, м. Київ — 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент методологічної та нормотворчої роботи;
  • електронну — m.temruk@sfs.gov.ua .

За текстом проекту документ набере чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Тож якщо наказ опублікують у червні, то платникам ПДВ доведеться використовувати нові форми податкової накладної та розрахунку коригування з 1 липня. Про це ми повідомимо додатково. Слідкуйте за нашими новинами!

За інформацією ДФСУ

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати