Педпрацівник отримує додаткову відпустку, лише якщо його посада є у відповідному додатку до колдоговору
Рубрики

Мінсоцполітики зазначає: щорічну додаткову відпустку за ненормований робочий день може бути надано педагогічним працівникам, посади яких передбачено в додатку до колективного договору.

Працівники навчальних закладів та освітніх установ отримують щорічну основну відпустку тривалістю до 56 календарних днів згідно з Порядком № 346*, нагадує Міністерство.

Водночас ст. 8 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) дозволяє встановити додаткову відпустку тривалістю до 7 календарних днів співробітникам із ненормованим робочим днем. Список професій і посад, на яких застосовують ненормований робочий день, з визначенням конкретної тривалості додаткової відпустки слід затвердити як додаток до колективного договору. Але враховуйте, що відповідно до частини третьої статті 10 Закону про відпустки загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток не може перевищувати 59 календарних днів.

* Порядок надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затверджений постановою КМУ від 14.04.97 р. № 346.

Лист Мінсоцполітики України від 26.04.17 р. № 1296/01/101-17.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати