Підприємства з малою чисельністю працівників теж звітуватимуть про виконання квоти з працевлаштування
Рубрики

У зв'язку з введенням квоти з працевлаштування осіб передпенсійного віку для підприємств із малою чисельністю працівників, Мінсоцполітики запропонувало змінити порядок надання роботодавцями інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню.

Проект наказу про внесення змін до Порядку № 271* передбачає, що підприємства з чисельністю працівників від 8 до 20 осіб теж подаватимуть звіт про працевлаштування осіб передпенсійного віку. Своєю чергою, форму звіту буде викладено в новій редакції.

Термін подання звітності не змінюється — про виконання квоти звітуватимуть щороку до 1 лютого.

Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» нагадує: нову квоту для підприємств (установ, організацій) із штатною чисельністю від 8 до 20 осіб уведено з 1 січня 2018 року. Квоту на працевлаштування осіб передпенсійного віку (тих, кому до настання права на пенсію за віком залишилося не більше ніж 10 років) встановлено в розмірі, не меншому від однієї особи в середньообліковій чисельності штатних працівників.

Чи штрафуватимуть за невиконання квоти, ми розповідали тут.

* Порядок надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затверджений наказом Мінсоцполітики від 16.05.13 р. № 271.

Проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню»

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати